top of page

KDO JSME?

Veronika Podhorská a tým skvělých pracovníků, kteří se postarají o vaše firemní balíčky.

Jsme mladá firma, která miluje svoji práci a každý dárkový balíček je zabalen s citem pro detail a s precizností. 

Jsme příznivci kvalitních produktů z českých a slovenských firem, dílen a malých podniků. Obdivujeme, když někdo zrealizuje svůj sen a pustí se do podnikání. Tak jako my.

Happy Easter Instagram Story  (794 × 1024 px).png

Dárek zabalený pouze v celofánu, a k tomu bez nápadu, nás absolutně neoslovil a nikdy jsme jej domu nenesli s nadšením. Rozhodli jsme se nabídku na trhu zpestřit a rozzářit tak i firemní dárky. 

Proto u nás najdete především nabídku různorodou. Od různých dobrot, vynikajícího vína až po kvalitní bloky a diáře či zajímavou kosmetiku nebo české sklo. Firemní dárky díky tomu dokážeme poskládat tak, aby byly originální a vaše zaměstnance oslovily a neskončily jen tak v šuplíku. 

Důležité také je, že spolupracujeme se sociální dílnou na Mělníku. Díky vaší zakázce tak dostane práci tým lidí, kteří vaše firemní dárkové balíčky připraví opravdu s nadšením a srdcem. Pomáháte jim se začleněním do pracovního života a to nás i je velmi naplňuje..

 

DÍLNA U KREJČÍKŮ

Velmi důležitou součástí našeho týmu jsou lidé ze sociální dílny na Mělníku. Pro naše klienty připravují veškeré dárkové balíčky pod naším dohledem a musíme říct, že takové nadšení a lásku, s jakou balíčky připravují, jen tak nenajdete.

Díky vaší zakázce tito lidé budou mít úsměv na tvářích po celý rok.

dilna.logo.png

LOKÁLNÍ ZNAČKY JSOU NAŠÍ PRIORITOU

Podporujeme_ceske_a_slovenske_vyrobce_edited.jpg

Dárkové balíčky se snažíme naplnit produkty vyrobenými na území České nebo Slovenské republiky či Evropy,
pokud klient projeví zájem.
U těchto produktů si ověříme původ a můžeme vám zaručit jejich kvalitu. Také nás těší, že můžeme podpořit lokální výrobce. 

I naše krabice,, bedýnky či tašky jsou vyrobeny na území České republiky.

...a spousta dalších skvělých produktů čeká přávě na vás...

bottom of page